^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Artykuły

Początek przygody SKO

Początek przygody z SKO

 

Oszczędzanie w SKO to świetna szkoła rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, a ta umiejętność przydaje się w dorosłym życiu. Szkolna Kasa Oszczędności to program edukacji finansowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczy dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy.

SKO w naszej szkole istnieje od listopada 2016r. r. Funkcję opiekuna tej działalności sprawuje pani: Justyna Ksok. Chętni uczniowie przystępujący do SKO otrzymali książeczki wpłat i wypłat, legitymację SKO oraz drobne upominki od PKO BP.

Zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do oszczędzania swoich pieniędzy.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.