^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim

Dzień Papieski_2016

XVI DZIEŃ PAPIESKI „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”.

 

          W naszej szkole XVI Dzień Papieski obchodziliśmy w dniu 17 października 2016 roku. Uczniowie klasy piątej i szóstej pod kierunkiem p. Jolanty Osiak przygotowalimontaż słowno- muzyczny połączony z prezentacją, zawierający fragmenty nauczania Świętego Jana Pawła II o właściwym rozumieniu miłosiernej miłości Boga.

W kąciku poświęconym św. Janowi Pawłowi II, który zajmuje honorowe miejsce w naszej szkole zauważyliśmy skromną, ale wymowną, dekorację. Centralne miejsce zajmował duży plakat, ukazujący świętego Jana Pawła II i świętą Siostrę Faustynę na tle Jezusa Miłosiernego. Napis „Bądźcie świadkami miłosierdzia”( przemawiał do każdego).

Podczas każdegoDnia Papieskiego pochylamy się co roku nad jednym z aspektów nauczania św. Jana Pawła II. Zgłębiamy się w to, co mówił do nas nasz Wielki Rodak, tym samym przypominając sobie jego niezwykłe życie.

 

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.