Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje,a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 8.00, Mszą Świętą w kościele parafialnym  w Zarzeczu Łukowskim. Po Mszy Świętej wszyscy udali się do szkoły, gdzie nastąpiło oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Wprowadzony został Sztandar Szkoły i odśpiewany hymn państwowy.
Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły - p. Jolanta Osiak, która bardzo serdecznie przywitała wszystkich zebranych – Nauczycieli, Rodziców i Uczniów, a zwłaszcza tych najmłodszych; przedszkolaków i uczniów klas pierwszych. Po tym wystąpieniu przemówili zaproszeni goście: Ks. Proboszcz Marian Banasiuk i Prezes Stowarzyszenia Oaza Oświaty- p Sławomir Zarzycki. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.