Wycieczka do Białegostoku – 11.10.2018r.
Pierwszym punktem wycieczki był Białostocki Teatr Lalek. Obejrzeliśmy tam spektakl pt. „Teatr cieni Ofelii”, który opowiadał o życiu i śmierci. Mogliśmy także zwiedzić piwnicę lalek, gdzie na wystawie są lalki, które już nie pracują w teatrze. Najstarsza z nich miała ponad 40 lat.
Następnie pojechaliśmy do Fikolandu – sali zabaw, gdzie uczniowie mogli spożytkować swą energię na gry i zabawy oraz kupić sobie coś do jedzenia.
Kolejną atrakcją podczas naszej wycieczki była papugarnia. Karmiliśmy papugi, które do nas przylatywały  i siadały nam na ramionach i głowach. Papugi robiły dużo hałasu, ale bardzo cieszyły się z odwiedzin dzieci. Każdy mógł sobie kupić pamiątkę z tego miejsca.
Na końcu naszej wycieczki odwiedziliśmy Mc Donald. Po posiłku z wesołymi buziami wsiedliśmy do autobusu i wróciliśmy szczęśliwie do domu.