DZIEŃ BABCI I DZIADZIA


Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, zarówno dla dziadków jak i dla wnuków, to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W ten dzień wszystkie dzieci składają swoim dziadkom najgorętsze życzenia. Święto to od wielu lat celebrowane jest w naszym przedszkolu. W tym roku Dzień Babci i Dziadka  wypadł 21 stycznia 2019 r. Na uroczystość, ku naszej radości przybyła liczna publiczność. Szanowni goście zostali ciepło przywitani przez  dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Św. Jana Pawła II  w Zarzeczu Łukowskim Panią Jolantę Osiak, po czym z ogromnym przejęciem
i zaangażowaniem dzieci zaprezentowały swój "dorobek artystyczny", przepięknie wykonując układy taneczne, recytując wiersze i śpiewając piosenki, a dziadkowie
z dumą, radością oraz wzruszeniem  przypatrywali się występom swoich wnucząt. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile  z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego dzieci w dowód pamięci i miłości wręczyły swoim ukochanym babciom
 i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.
Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia
 i wszelkiej pomyślności w życiu.