^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Samorzad2016

Już wiosna!

22 marca był w naszej szkole Dniem Samorządności. Rozpoczął się on krótkim seansem filmowy, po którym uczniowie wraz z „nowymi” nauczycielami udali się do klas na lekcję.

Następnie wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w konkursach zorganizowanych z okazji pierwszego dnia wiosny. Zabawę rozpoczęliśmy od liczenia ilości elementów, które posiadali uczniowie z poszczególnych klas zgodnie z wylosowanym kolorem. Potem odbył się konkurs wiedzy. Reprezentanci wszystkich klas rozwiązywali zagadki, krzyżówkę, układali wiosenne puzzle i literowali wyrazy. W tym samym czasie trwał konkurs plastyczny na najpiękniejszy bukiet wiosennych kwiatów.

Po konkursie wiedzy była chwila wytchnienia, podczas której odbył się konkurs na najpiękniejsza Panią Wiosnę.

Najbardziej wysportowani uczniowie mogli popisać się swoimi umiejętnościami podczas konkurencji sportowych.

Wszystkim zadaniom przyglądało się jury (p. A. Szmulik, p. I. Bącik oraz p. P. Mućka), które oceniało każdą z konkurencji przyznając punkty- kwiatuszki. Po zakończonych zawodach komisja zsumowało punkty. Zwycięzcą została klasa IV i VI, która wygrała puchar SUPER KLASY z słodką zawartością

Na zakończenia Dnia Samorządności wszyscy uczniowie wraz z przedszkolami udali się na tradycyjny pochód z marzannami, które zostały później spalone.
        Organizatorami turnieju były opiekunki SU p. Ewelina Ksok i p. Justyna Ksok.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.