^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

British Day

        24 maja w naszej szkole po raz pierwszy zorganizowano Dzień Brytyjski (British Day), którego głównym celem było motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

        W tym dniu ogromnym zainteresowaniem cieszyły się muffinki przygotowane przez klasę V. Przerwy umilały nam piosenki angielskie. Ponadto uczniowie wszystkich klas przygotowali i zaprezentowali plakaty dotyczącę wylosowanego kraju. Dzięki klasie II dowiedzieliśmy się więcej o Szkocji i Szkotach. Klasa III w bardzo ciekawy sposób zaprezentowała Irlandię. Klasy starszę przybliżyły nam informacje o Anglii i Walii

        Kolejną atrakcją z której chętnie korzystali nasi uczniowie to malowanie twarzy – na buziach i rękach naszych uczniów pojawiły się przepiękne flagi.

        Wiedza i umiejętności językowe sprawdzone zostały podczas międzyklasowego quizu.

        Aby zaangażować naszych najmłodszych kolegów z przedszkola i zerówki uczniowie klasy V – Jakub Sulej i Jakub Zarzycki czytali bajki w języku angielskim.

        I Dzień Brytyjski był pełen niespodzianek i uśmiechu. Mamy nadzieję, że pozostanie w kalendarzu imprez szkolnych na zawsze!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspołną zabawę.

Nauczyciel języka angielskiego

Ewelina Michalak

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.