^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

ślubowanie 2016

Dzień Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klasy I

 

Dnia 14 października 2016 roku obchodziliśmy w naszej szkole święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Tego dnia Dzień Edukacji Narodowej połączony został z ślubowaniem ,,I’’ klasy.

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Ilony Bącik odegrali krótką scenkę przedstawiająca prace i trud nauczyciela. Ta część artystyczna zakończyła się zatańczeniem poloneza w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wszyscy nauczyciele otrzymali słodki upominek, aby wyrazić wdzięczność za poświęcenie i uwagę ofiarowane nam przez cały rok.

W drugiej części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie klasy ,,I’’. Nie zabrakło wierszy i życzeń dla młodszych kolegów wykonaniu uczniów z klasy III. Nasi najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej zdali pomyślnie pierwszy egzamin dojrzałości szkolnej i zostali przyjęci do grona uczniów szkoły. Najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przez chłopców uroczystego ślubowania oraz pasowania na ucznia, którego dokonała p. dyrektor Jolanta Osiak. Na zakończenie chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia ,,I’’ klasy i super edukacyjną niespodziankę. O swoich najmłodszych kolegach nie zapomniała klasa III wręczając im drobne upominki.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.