^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Jarmark

VII Jarmark Bożonarodzeniowy

 

         W niedzielę 21.12.2014r. w Łukowie na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie odbył się VII Jarmark Bożonarodzeniowy. Udział w nim wzięli uczniowie, nauczyciele, pracownicy i rodzice dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zarzeczu Łukowskim. Przygotowane zostało stoisko promujące szkołę, na którym sprzedawano własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe: stroiki, bombki, choinki oraz pierniczki. Ponadto dzieci przygotowane przez p. Ilonę Bącik wzięły udział w części artystycznej, na której zaśpiewały pastorałkę „Jest taki dzień”. Całkowity dochód z tytułu sprzedaży wyniósł 318 złotych. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone dla naszych uczniów i przedszkolaków.

         Stoisko promujące naszą szkołę zostało przygotowane przez: p. Martę Domańską, p. Katarzynę Jankowską, p. Joannę Zarzycką.

Uczniowie, którzy reprezentowali nasza szkołę to:

Łukasz Jankowski, Daniel Jankowski, Aleksandra Męczyńska, Aleksandra Szczygielska, Julia Kowalczyk, Jakub Zarzycki, Jakub Sulej.

         Na VII Jarmark Bożonarodzeniowy dzieci zostały dowiezione przez następujących rodziców: p. Agatę Męczyńską oraz p. Joannę Zarzycką. Za okazaną pomoc i wsparcie w każdej postaci serdecznie dziękujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         

 

        

                            

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.