^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gml_zarzecz/public_html/images/zabawienie
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zabawienie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gml_zarzecz/public_html/images/andrzejki17
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów andrzejki17 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gml_zarzecz/public_html/images/pieczony
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pieczony oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zabawienie
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/andrzejki17
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/pieczony

Choinka 2018


CHOINKA  SZKOLNA

27 stycznia był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów. W tym dniu odbyła się bowiem "Choinka szkolna". Od godziny 13.00  budynek naszej szkoły  zaczął  wypełniać się miłośnikami tańca i dobrej zabawy. Dzieci nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać, a na zmęczonych, głodnych i spragnionych uczestników czekał smaczny poczęstunek w postaci pizzy i innych przysmaków.
         Punktem kulminacyjnym  były występy naszych uczniów. Organizatorzy  na wzór znanego na całym świecie show, a od jakiegoś czasu popularnego także w Polsce, postanowili przeprowadzić podobny popis talentów w naszej szkole. Inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczniów, gdyż  do udziału w popisach mogli zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją. Pomysłowość uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Czegóż to nie można było zobaczyć i usłyszeć! Jak się okazało, wśród nas najwięcej było miłośników muzyki, którzy swoim wokalnym talentem zdobyli uznanie publiczności.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Tak wspaniały dzień w blasku kolorowych świateł i w tanecznym rytmie na długo pozostanie w pamięci. Dodatkowo ,,Choinka szkolna’’ od wielu lat łączy pokolenia i nikt nie wyobraża sobie, aby zabrakło jej w kalendarzu imprez szkolnych.

 

Mikołajkowy Przegląd Piosenki Angielskiej

    Mikołajkowy Przegląd Piosenki Angielskiej
     Z okazji Mikołajek w naszej szkole odbył się przegląd piosenki angielskiej. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności językowe, wokalne oraz taneczne. Przedstawiciele klas I- VII zaśpiewali takie znane utwory świąteczne takie jak „I wish you a Merry Christmas”, „Jingle bells”, „Merry Christmas everyone”, „Last Christmas” oraz inne piosenki bożonarodzeniowe. Uczniowie klas IV, V i VII zaprezentowali także ciekawe układy taneczne do przebojów „Despacito” oraz „ Bang Bang”. Udział w przeglądzie wzięli również przedszkolaki, którzy zaśpiewali angielską piosenkę o kolorach oraz zatańczyli balet do utworu „With my foot I tap tap tap”. Każdy z uczestników pokazał się jak z najlepszej strony, o czym świadczyły wielkie brawa i owacje, którymi nagrodziła ich zgromadzona publiczność. Na koniec wszyscy zgromadzeni otrzymali słodki mikołajkowy upominek-pyszne cukierki.

 

wigilia2017


,,Maleńka miłość w żłobie śpi,
Maleńka Miłość przy Matce Świętej.
Dziś cala ziemia i niebo lśni
dla tej Miłości maleńkiej’’.
                    Jasełka  i  wigilia  ogólnoszkolna.
Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkolno- Przedszkolnego  im. św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim to również jedna wielka rodzina.  Dlatego, co roku spotykamy się wraz z zaproszonymi gośćmi przy wspólnej wigilii. W bieżącym roku szkolnym tym szczególnym dniem był 18 grudnia.
W części artystycznej uczniowie klas I- VII  zaprezentowali tradycyjne jasełka. W pięknych strojach, z wielkim przejęciem i zaangażowaniem nasi artyści odegrali swoje role. Obok Marii i Józefa nie zabrakło; Anny, Joachima, Heroda, żony Heroda, aniołów spieszących do szopki, pastuszków i królów. Aktorzy przypomnieli wszystkim sceny rozgrywające się w stajence betlejemskiej, tułaczkę Maryi i Józefa, pokłon pasterzy i monarchów. Stroje, świetna gra aktorska oraz cudownie zaśpiewane kolędy i pastorałki zrobiły na wszystkich bardzo duże wrażenie.
 Po Jasełkach pani Dyrektor Jolanta Osiak przekazała uczestnikom spotkania życzenia oraz refleksje związane z tajemnicą Bożego Narodzenia.  Wszyscy obecni złożyli sobie również życzenia i przełamali się opłatkiem. Tradycyjnie po opłatku zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy i delektowaliśmy się potrawami, przygotowanymi przez rodziców.

Dyrektor Szkoły   składa serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej wraz z rodzicami za udzieloną pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości.

 

Wycieczka z okazji Mikołajek

              Wycieczka z okazji Mikołajek
    W dniu 12 grudnia 2017 r. z okazji Mikołajek uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Siedlec. Pierwszym miejscem, które odwiedzili było kino Helios, gdzie obejrzeli film pt.”Pierwsza gwiazdka”, który pokazał historię narodzin Jezusa z perspektywy małego, odważnego osiołka o imieniu Bo. Główny bohater przy wsparciu uroczej owcy Ruth, przyjaciela gołębia, oraz zabawnych wielbłądów pomagają Maryi i Józefowi dotrzeć do Betlejem. Nieświadomi, stają się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów. Po seansie uczniowie zjedli smaczny posiłek w restauracji Mc’Donald. Następnie dzieci z klas I i II odwiedzili salę zabaw Młynek, natomiast starsi uczniowie udali się do Parku Wodnego, gdzie doskonalili pływanie, nurkowali, grali w piłkę, zjeżdżali z dwupoziomowych zjeżdżalni, relaksowali się w jaccuzi, a niektórzy korzystali z kręgielni. Czas spędzony na wycieczce upłynął bardzo szybko i przyjemnie.

 

WIECZOR FILMOWY 2017

WIECZÓR   FILMOWY

W piątek 17  listopada odbył się w naszej szkole Wieczór Filmowy, w którym udział wzięli uczniowie kl. IV- VII wraz z opiekunami; p. Beatą Waranicą  i p. Anną Szmulik. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: seans rozpoczęliśmy filmem akcji, następnie poprawialiśmy nasze humory (które i tak były dobre) komedią, nie zabrakło w niej także nuty romantyzmu, a na koniec nie obyło się bez krzyków i strachu, powodem których były oczywiście sceny z horroru. W przerwie uczniowie mieli okazję posilić się smakowitą pizza i lepiej się poznać rozmawiając na różne tematy. Dobra zabawa i integracja trwały aż do 22.00

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.