^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

choinka 2017

ZABAWA KARNAWAŁOWA

 

Zabawa karnawałowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Nad oprawą muzyczną tego wieczoru czuwał absolwent naszej placówki Damian, który poprowadził całą zabawę przy dobrej muzyce.

Podczas części artystycznej dzieci odegrały dla rodziców wesołą scenkę z życia małych Smerfów, którym towarzyszyła upragniona zima. Był chłód, mróz i śnieg, które bardzo szybko zostały zwyciężone przez śpiew, muzykęi wspólny taniec. W inscenizacji wzięły udział wszystkie dzieci wspaniale odgrywając role Smerfów, Nowego Roku i Karnawału. Nie zabrakło też Gargamela.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Również ze względu na zaproszonego gościa- Świętego Mikołaja. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.