^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim

Zabawa karnawałowa 2015

Zabawa karnawałowa

W sobotę 30 stycznia 2016 r. w karnawałowej scenerii i przy pięknej dekoracji odbyła się zabawa choinkowa, podczas której wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli się wspólnie pobawić. Nad oprawą muzyczną czuwał zaprzyjaźniony z naszą szkołą DJ, który poprowadził całą zabawę przy dobrej muzyce. Nie zabrakło również rodziców, którzy towarzyszyli swoim dzieciom podczas zabawy i przygotowały dla nich wyśmienite poczęstunki. Dzieci wraz z wychowawcami oddziału przedszkolnego, przedszkola, klasa III i dzieci z koła artystycznego przygotowały muzyczny program artystyczny. Taniec Elfów, Mikołaja, śniegowych bałwanków, smerfów wprowadził nas w nastrój zimy i karnawałowej zabawy. Na choince nie zabrakło również absolwentów, którzy są zawsze mile widziani w progach naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas Św. Mikołaj który przyleciał do nas aż z Laponii w saniach ciągniętych przez elfów. Prezenty dla grzecznych dzieci i wspólna zabawa zakończyły zabawę. 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.