^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Gminny Festiwal Niepodległości

NASI  UCZNIOWIE   NA   IV   GMINNYM   FESTIWALU NIEPODLEGŁOŚCIOWYM
W dniu 11 listopada 2017 r. w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zarzeczu Łukowskim odbył się IV Gminny Festiwal Niepodległościowy. Uroczystość rozpoczęła  Msza Św. w intencji Ojczyzny celebrowana przez proboszcza Mariana Banasiuka. Następnie miał miejsce Festiwal, który obejmował koncert pieśni patriotycznych, występy młodych recytatorów ze szkół gminy Łuków oraz wystawę plakatów
    Naszą szkołę w poszczególnych kategoriach reprezentowali:
Weronika Zarzycka, Julia Sójka, Roksana Zarzycka, Weronika Zarzycka, Patrycja Sikora, Paulina Szczygielska, Natalia Zarzycka, Bartłomiej Wereszczyński, Michał Grochowski, Bartłomiej Zarzycki, Jakub Sulej, Kamil Sulej, Kacper Komsta, którzy zaśpiewali piosenkę „Serce w plecaku”.
Jakub Sulej z kl. VII, który recytował wiersz Wincentego Pola  „Krakusy”
Paulina Szczygielska i Roksana Zarzycka, które wykonały plakaty patriotyczne.
    Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymali dyplomy i drobne upominki.
Uczniów do występu przygotowywały;  p. Renata Pycka i p. Anna Szmulik.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.