^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE


OBCHODY  ŚWIĘTA  NIEPODLEGŁOŚCI W  NASZEJ SZKOLE

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. Także    i w naszej szkole 13 listopada 2017r. odbyła się z tej okazji akademia. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i pracownicy.  Uczniowie klas VII przedstawili  program artystyczny o patriotycznym charakterze pt. „Dzień Niepodległości”.
Dodatkowo przez cały dzień, na wszystkich przerwach można było usłyszeć  znane pieśni patriotyczne, które są  przekazywane z pokolenia na pokolenie: “O mój rozmarynie”, “Rozkwitały pąki białych róż”, “Piechotę”, “Pierwszą brygadę”, “Pytasz mnie” i wiele innych.

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.