^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2017

DYSKOTEKA   ANDRZEJKOWA
Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem.                 Dlatego też z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniu 29.11.2018r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Nie zabrakło również wróżb, które okazały się miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Oczywiście wierzymy,że wszystkie się spełnią, a zwłaszcza te dobre.                                                                                                                
Warto podkreślić, że trudu przygotowania tego przedsięwzięcia podjęli się sami uczniowie, wykazując się dużą odpowiedzialnością i kreatywnością. Brawa dla Samorządu Uczniowskiego za pomysł i realizację! Zachęcamy innych do podejmowania podobnych inicjatyw.

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.