^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wycieczka z okazji Mikołajek

              Wycieczka z okazji Mikołajek
    W dniu 12 grudnia 2017 r. z okazji Mikołajek uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Siedlec. Pierwszym miejscem, które odwiedzili było kino Helios, gdzie obejrzeli film pt.”Pierwsza gwiazdka”, który pokazał historię narodzin Jezusa z perspektywy małego, odważnego osiołka o imieniu Bo. Główny bohater przy wsparciu uroczej owcy Ruth, przyjaciela gołębia, oraz zabawnych wielbłądów pomagają Maryi i Józefowi dotrzeć do Betlejem. Nieświadomi, stają się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów. Po seansie uczniowie zjedli smaczny posiłek w restauracji Mc’Donald. Następnie dzieci z klas I i II odwiedzili salę zabaw Młynek, natomiast starsi uczniowie udali się do Parku Wodnego, gdzie doskonalili pływanie, nurkowali, grali w piłkę, zjeżdżali z dwupoziomowych zjeżdżalni, relaksowali się w jaccuzi, a niektórzy korzystali z kręgielni. Czas spędzony na wycieczce upłynął bardzo szybko i przyjemnie.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.