^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Mikołajkowy Przegląd Piosenki Angielskiej

    Mikołajkowy Przegląd Piosenki Angielskiej
     Z okazji Mikołajek w naszej szkole odbył się przegląd piosenki angielskiej. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności językowe, wokalne oraz taneczne. Przedstawiciele klas I- VII zaśpiewali takie znane utwory świąteczne takie jak „I wish you a Merry Christmas”, „Jingle bells”, „Merry Christmas everyone”, „Last Christmas” oraz inne piosenki bożonarodzeniowe. Uczniowie klas IV, V i VII zaprezentowali także ciekawe układy taneczne do przebojów „Despacito” oraz „ Bang Bang”. Udział w przeglądzie wzięli również przedszkolaki, którzy zaśpiewali angielską piosenkę o kolorach oraz zatańczyli balet do utworu „With my foot I tap tap tap”. Każdy z uczestników pokazał się jak z najlepszej strony, o czym świadczyły wielkie brawa i owacje, którymi nagrodziła ich zgromadzona publiczność. Na koniec wszyscy zgromadzeni otrzymali słodki mikołajkowy upominek-pyszne cukierki.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.