^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Choinka 2018


CHOINKA  SZKOLNA

27 stycznia był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów. W tym dniu odbyła się bowiem "Choinka szkolna". Od godziny 13.00  budynek naszej szkoły  zaczął  wypełniać się miłośnikami tańca i dobrej zabawy. Dzieci nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać, a na zmęczonych, głodnych i spragnionych uczestników czekał smaczny poczęstunek w postaci pizzy i innych przysmaków.
         Punktem kulminacyjnym  były występy naszych uczniów. Organizatorzy  na wzór znanego na całym świecie show, a od jakiegoś czasu popularnego także w Polsce, postanowili przeprowadzić podobny popis talentów w naszej szkole. Inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczniów, gdyż  do udziału w popisach mogli zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją. Pomysłowość uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Czegóż to nie można było zobaczyć i usłyszeć! Jak się okazało, wśród nas najwięcej było miłośników muzyki, którzy swoim wokalnym talentem zdobyli uznanie publiczności.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Tak wspaniały dzień w blasku kolorowych świateł i w tanecznym rytmie na długo pozostanie w pamięci. Dodatkowo ,,Choinka szkolna’’ od wielu lat łączy pokolenia i nikt nie wyobraża sobie, aby zabrakło jej w kalendarzu imprez szkolnych.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.