^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Barka 2018

V Festiwal Papieski „Barka”

Dnia 15 kwietnia 2018r odbył się V Gminny Festiwal Papieski „Barka” w Kościele Parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce. W programie uroczystości, organizowanej ku chwale i czci Papieża Polaka – św. Jana Pawła II, wśród wielu uczestników ze szkół gminnych, wystąpili uczniowie naszej szkoły z klas: IV – VII, przygotowani przez p. Annę Szmulik i p. Renatę Pyckę we współpracy z p. Anną Lichawską. Uczniowie prezentowali się w: zespole szkolnym, scholi parafialnej oraz w Dziecięcym Zespole Pieśni i Tańca „Jata” z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie. Podczas festiwalu zaprezentował się chór „Corde Christi” z naszej parafii przygotowany przez p. Annę Lichawską. Wiersz św. Jana Pawła II recytował uczeń kl. VII – Jakub Sulej. W trakcie festiwalu laureatem Gminnego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II był Jakub Zarzycki z kl. VII, natomiast laureatką Gminnego Konkursu Plastycznego „Portret św. Jana Pawła II” okazała się Sandra Śledź z kl. VII. Wśród gości przybyłych na uroczystość był nasz Ks. Proboszcz – Marian Banasiuk. Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem „Barki” oraz poczęstunkiem „kremówkami papieskimi”.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.