^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zakończenie roku 2018

Uczniowie naszej szkoły zakończyli kolejny rok nauki. Uroczysty apel rozpoczął się o godzinie 9: 10 i był poprzedzony mszą świętą w Parafii Najświętszego Serca w Zarzeczu Łukowskim. Uroczystość poprowadziły Weronika Zarzycka oraz Julia Sójka. Klasy IV i V zaśpiewały wakacyjne piosenki, natomiast uczennice klasy VII zaprezentowały skecz, który rozbawił publiczność. Pani dyrektor Jolanta Osiak wręczyła świadectwa uczniom, którzy wyróżnili się najlepszymi wynikami w nauce i pięknym zachowaniem. Podziękowania i dyplomy skierowane były również rodzicom, którzy włożyli dużo serca w pracę na rzecz szkoły. Później wychowawcy z uczniami udali się do klas i rozdali pozostałe świadectwa.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.