^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W zimowy miesiąc luty wpisane jest taki dzień, które wzbudza ogromne emocje
–  to święto Babci
i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym
i szczęśliwym.

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 22 lutego 2018r. odbyło się uroczyste spotkanie, które stało się tradycją w naszym przedszkolu. Dyrektor Jolanta Osiak wraz z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.