^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Mamy 2018

DZIEŃ MAMY

W dniu 28 maja 2018 w przedszkolu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym im. Św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Matki. Hasło naszego spotkania „Kochamy was całym sercem..” Symbolika dekoracji, przedstawiała odczucie ogromnej więzi dzieci przedszkolnych ze swoimi Mamami. Przygotowania do uroczystości odbywały się na miejscu, gdzie dzieci ćwiczyły śpiewanie piosenek, recytacje wierszyków oraz improwizacje ruchowe. Kwiaty dla Mam, dzieci wykonywały również na zajęciach w przedszkolu.

Z niecierpliwością dzieci oczekiwały godziny, na którą miały przybyć zaproszone Mamy. Uczestniczyły w przygotowaniach stołów, rozkładały serwetki i inne dodatki. O godzinie 10 rozpoczęliśmy przedstawienie. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Przedstawienie zakończone zostało odśpiewaniem pięknej piosenki
pt.„Od samego rana…” . Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez panie z przedszkola. Zadowolone Mamy ze szczerego serca dziękowały za przygotowanie tej jakże miłej i ważnej uroczystości.

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.