^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Spotkanie z Policjantem

Spotkanie z policjantem

 

Dnia 16.09.2014r. do naszego przedszkola przybyli zaproszeni goście – policjant Pan Waldemar Komsta i policjant Pan Daniel Wysokiński Podczas spotkania przedszkolacy dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy.
Uwieńczeniem spotkania z policjantami była możliwość obejrzenia z bliska motoru policyjnego, który na czas pobytu zaproszonego gościa stanął przed przedszkolem. Chętne dzieci miały okazję usiąść na chwilę na motorze dokładnie się wszystkiemu przyjrzeć.
Przedszkolaki czynnie uczestniczyły w udzielały odpowiedzi na pytania, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.
Lekcja ta będzie miała zapewne wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku policjanta i znaczenie jego pracy dla społeczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Panom policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.