^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

SPOTKANIE Z POLICJANTEM I „ MRÓWKĄ”

SPOTKANIE Z POLICJANTEM  I „ MRÓWKĄ”

18 września 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem WRD KPP Łuków panem Jarosławem Modrzewskim oraz przedstawicielami PSB „ Mrówka”. Wszystko to działo się w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Maskotka PSB- Mrówka podarowała uczniom świecące zawieszki, kolorowanki i odrobinę słodyczy .Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek naszych gości. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi oraz przedstawicielom „ Mrówki” drobne upominki.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.