^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

WIZYTA PANI JESIENI W PRZEDSZKOLU

WIZYTA PANI JESIENI W PRZEDSZKOLU
Jesień to piękna pora roku. W ten cudowny czas liście tańczą na wietrze i właśnie 23 września  nasze przedszkolaki wyszły na dwór w poszukiwaniu pięknego krajobrazu jesieni. Kasztany, jarzębinka, kolorowe liście dekorują świat. Dzieci  podziwiając te wszystkie skarby nagle zauważyły miłego Gościa - piękną Panią Jesień spacerującą z koszykiem pełnym jesiennych darów po parku. Były tam miedzy innymi  cukinie, pomidory, śliwki, owoce jarzębiny, liście dębu, liście klonu, żołędzie,  kasztan i szyszki. Celem naszych zajęć w tym dniu było utrwalenie wiadomości o porze roku- Jesieni, nazywanie darów jesiennych i rozpoznawanie charakterystycznych cech jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim zabawa poprzez naukę.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.