^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy wrzesień kończy się,
Od najmłodszego aż po starszaka,
Wszyscy świętują Dzień Chłopaka.
30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy szczególny dzień a mianowicie – DZIEŃ CHOPAKA. W tym dniu,  z udziałem pań i dziewczynek odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczynki i panie złożyły chłopcom najlepsze życzenia. W tym szczególnym dniu dziewczynki  śpiewały chłopcom „Sto lat”, wybierały najbardziej tanecznego i wysportowanego chłopca. Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki  otrzymały piękne upominki ufundowane przez rodziców.

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.