^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Andrzejki 2015

ANDRZEJKI

 

Dbając i pielęgnując rodzime tradycje w dniu 20.11.2015r wychowawczynie
w przedszkolu  zorganizowały swoim wychowankom zabawę andrzejkową. Atrakcjami spotkania były: wróżby, konkursy i zabawa przy muzyce oraz pojawienie się wspaniałych wróżek. Przedszkolaki poznały andrzejkowe tradycje. Później rozpoczęły się tańce przeplatane andrzejkowymi wróżbami. Wróżki przeprowadzały wróżby i odczytywały ich znaczenie. W czasie andrzejkowej zabawy nie mogło zabraknąć wróżenia z butów. Ogromną  radość sprawiła dzieciom konkurencja tańca z balonem  i taniec na gazecie. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.