^Do Góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Spotkanie z policjantem 2015p

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

 

21.10.2015 r nasze dzieci zostały odwiedzone przez pana policjanta z WRD KPP Łuków który zapoznał dzieci z umundurowaniem policjanta oraz elementarnymi zasadami ruchu drogowego. Opowiadał o swoim zawodzie. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjanta. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia przedszkolaków, policyjny lizak oraz mało znane wszystkim kajdanki. Wyjaśniał jak należy poruszać się po drogach, aby bezpiecznie dotrzeć do celu. Dzieci również obejrzały film o „ Bolku i Lolku” który był podsumowaniem wszystkich wcześniej zdobytych wiadomości i umiejętności.

Copyright © 2013. Zespół Szkolno - Przedzkolny w Zarzeczu Łukowskim Rights Reserved.